Egzaminy Akademii CISCO

W ubiegłym tygodniu uczniowie II Liceum Ogólnokształcącego w Nowogardzie przystąpili do egzaminów końcowych Akademii CISCO na poziomie CCNA Routing & Switching. Dwudziestu uczniów po zdaniu jedenastu egzaminów cząstkowych, egzaminu praktycznego i teoretycznego uzyskało certyfikat Akademii CISCO z zakresu sieci komputerowych. Najlepszy wynik osiągnął uczeń klasy IIIB Mateusz Gnych.

To już czwarty rok funkcjonowania Akademii CISCO w Zespole Szkół Ogólnokształcących. Aktualnie uczniowie, którzy wybiorą profil matematyczno-politechniczny mają możliwość poszerzenia wiedzy w zakresie sieci komputerowych zarówno od strony teoretycznej jak i od strony praktycznej pod okiem instruktora Akademii p. Szymona Grygowskiego.

Szymon Grygowski