Pierwszy dzień wiosny z matematyką, czyli warsztaty „Matura 2024”

Już za miesiąc matura! Nadchodzi finał czteroletnich przygotowań do tego najważniejszego, bo dającego przepustkę na studia egzaminu. Czas więc ostro zintensyfikować przygotowania.
W czwartek 21 marca, maturzyści z II LO dzielnie pracowali nad arkuszami maturalnymi z matematyki. Warsztaty „Matura 2024” prowadzone były w dwóch grupach. Pani Magdalena Motała oraz pani Beata Zagórska prowadziły zajęcia na poziomie podstawowym, a pani Anna Sienkiewicz na poziomie rozszerzonym.
Warto wspomnieć, że nie były to typowe szkolne zajęcia. Atmosfera była swobodna. Uczniowie pracowali przy akompaniamencie muzyki oraz posilając się zdrowymi przekąskami poprawiającymi sprawność logicznego myślenia 😉 Można było odpocząć w dowolnej chwili, przejść się, jeśli ktoś poczuł się wyczerpany.
Mamy nadzieję, że maturzyści, którzy wybrali taką formę wiosennej „rozrywki” połączyli przyjemne z pożytecznym 🙂
AS, BZ, MM.