Spotkanie ze studentami Lotniczej Akademii Wojskowej w Dęblinie

4 marca uczniowie klas trzecich oraz tegoroczni maturzyści naszego liceum wzięli udział w spotkaniu ze studentami Lotniczej Akademii Wojskowej w Dęblinie. Jednym z nich był absolwent II LO Konrad Małecki, który wraz z koleżanką w bardzo dostępny sposób przedstawił uczniom czym jest Lotnicza Akademia Wojskowa.
Uczelnia posiada bogatą ofertę dydaktyczną, nie tylko dla studentów wojskowych, ale także dla studentów cywilnych na różnych kierunkach kształcenia. „Szkoła Orląt” to miejsce, które spełni oczekiwania i pozwoli realizować marzenia pośród  ludzi wywodzących się zarówno ze środowiska wojskowego jak i cywilnego, których łączą wspólne zainteresowania i najpiękniejsza pasja – lotnictwo. Najciekawsze jednak było przybliżenie życia studenckiego naszym uczniom, ciekawych zajęć, szkoleń które można zrealizować w czasie studiów.
Dziękujemy za przybycie i życzymy powodzenia.
K.W /R.SZ.B