Sukcesy sportowe

Przez ostatnie pięć miesięcy nie brakowało licznych sukcesów sportowych naszych reprezentantów. Sportowcy II LO godnie reprezentowali barwy szkoły we współzawodnictwie na szczeblu gminnym i powiatowym mającym na celu zachęcenie do powszechnego udziału w rozgrywkach sportowych jak największej liczby młodzieży szkolnej.
Osiągnięcia:

• II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt
  • III miejsce w Mistrzostwach Powiatu w tenisie stołowym dziewcząt
  • II miejsce w Międzyszkolnej Lidze piłki siatkowej dziewcząt
  • II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w piłce ręcznej dziewcząt
  • II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w sztafetowych biegach przełajowych chłopców
  • II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w tenisie stołowym chłopców
  • III miejsce w Międzyszkolnej Lidze piłki siatkowej chłopców

Nasi sportowcy nie tylko brali udział w zawodach sportowych, ale również w licznych akcjach charytatywnych. W roli pomocników Świętego Mikołaja zebrali prezenty dla dzieci i młodzieży przebywającej w Klinice Pediatrii, Hemato – Onkologii i Gastroenterologii PUM w Szczecinie, a w ostatnich tygodniach otworzyli swoje gorące serca podczas zbiórki na rzecz WOŚP.
    Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów 😉
    J.Dzikowska, J.Jackowski