Konkurs Wiedzy o Przedsiębiorczości

10 stycznia 2024 roku odbyły się eliminacje do Konkurs Wiedzy o Przedsiębiorczości, w którym wzięło udział 48 uczniów z II Liceum Ogólnokształcącego.
Organizatorem Konkursu dla uczniów szkół średnich jest Wyższa Szkoła Administracji i Biznesu im. E.Kwiatkowskiego z siedzibą przy ul. Kieleckiej 7 w Gdyni.
Głównym celem Konkursu Wiedzy o Przedsiębiorczości jest promowanie i rozwijanie świadomości uczniów na temat kluczowych aspektów związanych z przedsiębiorczością, zarządzaniem biznesem oraz innowacyjnością. Konkurs ma na celu zachęcanie uczestników do zgłębiania wiedzy
z dziedziny przedsiębiorczości, inspirując ich do rozwoju umiejętności przedsiębiorczych, kreatywności oraz zdolności analizy rynku i sytuacji biznesowych.
Do finału zakwalifikowało się 27 uczniów:
Turek Maja, Cebulski Natan, Piwowarczyk Bartosz, Suder Hubert, Zieliński Miłosz, Bąk Patryk, Banasik Marcel, Szczawiński Oskar, Wenckowska Julia, Ławniczak Julia, Świderska Zuzanna, Możejko Oskar, Kapczyńska Oliwia, Gałecki Piotr, Woźniak Wiktoria, Mrówczyńska Aleksandra, Bortnik Maja, Korepta Lena, Gil Sebastian, Zielińska Julianna, Cichocka Julia, Glaner Marta, Pawlaczyk Amelia, Kowalczyk Maja, Dołhań Piotr, Walczak Miłosz, Sobiak Martyna.
Etap finałowy Konkursu odbędzie się 06.03.2024 stacjonarnie w siedzibie Uczelni Wyższej Szkoły Administracji i Biznesu w Gdyni. Uczniowie będą rozwiązywać test składający się z 30 pytań jednokrotnego wyboru. Ogłoszenie wyników nastąpi w dniu finału po części wykładowej.
Brawo!!!
Trzymam kciuki😊
JG