„Śpiewajmy i grajmy ….”

W piątek 22 grudnia wszystkie klasy z II LO zaprezentowały się w występach świątecznych.
Na początku klasa IV A przybliżyła nam zwyczaje świąteczne z różnych stron świata, a później było już bardzo śpiewająco. Usłyszeliśmy piosenki świąteczne w różnych językach w wykonaniu solistów, duetów, trio oraz całych klas. Nasi uczniowie wybierali nie tylko największe świąteczne hity, ale również inne mniej znane piosenki.
Przegląd piosenek świątecznych bardzo się wszystkim spodobał – zarówno występującym jak i publiczności. Pokazał też, że w naszej szkole mamy dużo osób, które są uzdolnione wokalnie i instrumentalnie. Brawo!
Po części artystycznej zrobiono pamiątkowe zdjęcie wszystkich uczniów i pracowników szkoły z okazji trzydziestolecia II LO, a potem spotkaliśmy się z naszymi wychowawcami na klasowych wigiliach.
M.S.