Tydzień z absolwentami!

Klasy IIA, IIB, IIIA, IIIB, IIID, IVA, IVB, IVC wzięły udział w spotkaniach z absolwentami naszej szkoły. Odwiedzili nas studenci wielu interesujących uczelni oraz kierunków: Uniwersytetu Szczecińskiego z kierunków logistyka, public relations, menagment instytucji publicznych, logistyka, ekonomia oraz geografia; Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego z kierunków budownictwo, elektromechanika, mikrobiologia, zarządzanie i inżynieria produkcji; Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu z kierunku optyka okularowa; Politechniki Wrocławskiej z kierunku inżynieria środowiska. Uczniowie mieli okazję dowiedzieć się więcej o plusach i minusach uczelni oraz o życiu studenckim. Spotkania te skłoniły uczniów do przemyśleń na temat dalszej ścieżki życiowej oraz otworzyły głowę na nowe możliwości!
uczniowie klasy IVB