Wyjazd integracyjny 2024  – „Familijni” Dziwnówek 19-20.09.2024

My, uczniowie klas I nie mieliśmy szansy przed integracją dobrze poznać się ze względu na natłok obowiązków i sprawy organizacyjne. Wycieczka, na którą zabrali nas wychowawcy Anna Sienkowska i Jacek Jackowski pozwoliła nam zacieśnić relacje między sobą i nawiązać lepszy kontakt z drugą klasą.
Od początku wycieczki mieliśmy pozytywne i przyjacielskie nastawienie, a atrakcje i luźne rywalizacje miedzyklasowe  tylko je umocniły. Jesteśmy zadowoleni z nowo zawartych znajomości i cieszymy się, że mogliśmy oficjalnie zostać częścią tej szkoły.
Dziękujemy przedstawicielom samorządu za przygotowanie zabawnego chrzstu a nauczycielkom Izabelli  Pędziwiatr i Joannie Dzikowskiej za dodatkową opiekę podczas wyjazdu.
Julia Krzewiak i Julia Struś klasa ID