Mamy to!

Menu

Przydatne linki

Po sukcesach naszych uczniów w Herbertiadzie, Skamandrytach i Spotkaniach ze Sztuką Słowa Wiara – NadziejaMiłość przyszedł czas na OKR. We wtorek 07.03.2023 roku w Nowogardzkim Domu Kultury odbyły się eliminacje powiatowe 68. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego. Amatorski Ruch Artystyczny ma w naszej szkole długoletnią tradycję, a zmaganiom konkursowym zawsze towarzyszy wiele emocji. Tegoroczne prezentacje uczestników były pięknymi opowieściami słowem o tym, co ważne i spotkały się z bardzo dobrą oceną jury, co potwierdził werdykt. Tytuł laureata i kwalifikację do etapu wojewódzkiego uzyskali: Agata Marczuk (kl. 3c) i debiutujący w konkursie Oskar Duraj (kl. 1c). Wyróżnienie otrzymała Olga Gargulińska (kl. 2a).
Sztuka pięknego, mądrego mówienia to ważna umiejętność. Gratulacje dla wszystkich uczestników turnieju!
I.K.

Accessibility Toolbar