Szansa na wielką przyszłość

Menu

Przydatne linki

W dniach 13-16 grudnia 2022 r. uczennica naszej szkoły Amelia Pawlaczyk uczestniczyła w konferencji CEMS Chance XXII odbywającej się w Warszawie.
Podmiotem realizującym CEMS Chance jest CEMS Club Warszawa była organizacja studencka wspierająca na terenie Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie realizacje prestiżowego, międzynarodowego programu menadżerskiego CEMS Master’s in International Management.
Projekt ma za zadanie pomóc młodym ludziom w podjęciu decyzji edukacyjnych oraz w planowaniu ścieżki zawodowej, a przede wszystkim nauczyć dostrzegać i w pełni wykorzystywać szanse na spełnienie swoich marzeń. Podczas 4-dniowej konferencji 30 uczestników wybranych z całej Polski brało udział w cyklu warsztatów, szkoleń oraz paneli dyskusyjnych z zakresu rozwoju osobistego czy kształtowania umiejętności miękkich. Każdy uczestnik projektu otrzymał swojego mentora (studenta SGH), który dawał mu wsparcie i inspirował do działania.
Podczas tegorocznej edycji CEMS Chance uczestnicy mieli okazje obserwować obrady sejmu RP, uczestniczyć w warsztatach organizowanych przez bank SEB i przez Giełdę Papierów Wartościowych oraz umilić sobie czas zwiedzając m.in.: Pałac Kultury i Nauki czy Centrum Nauki Kopernik.

Accessibility Toolbar