Skamandryci, kolejna odsłona i… kolejne nagrody!

Menu

Przydatne linki

XXXVI Ogólnopolski Turniej Sztuki Recytatorskiej i Poezji Śpiewanej im. Skamandrytów odbywający się w ubiegły weekend (3-5 listopada) w Połczynie-Zdroju był dla uczestników świetną, literacką i muzyczną przygodą. „Kurort z duszą” od lat przyciąga na to święto także uczniów naszej szkoły i to zawsze z sukcesami. W tym roku nasze liceum w kategorii recytacji reprezentowały: Olga Gargulińska (kl.2a) i Agata Marczuk (kl.3c). Piękna prezentacja dziewcząt spotkała się z uznaniem, a Agata, zdobywając drugą nagrodę, wystąpiła wraz z innymi nagrodzonymi w koncercie galowym laureatów.

Przewodniczący jury Jacek Bończyk (aktor, reżyser, kompozytor i wykładowca), gratulując zwycięzcom, podkreślił bardzo wysoki poziom turnieju i zaprosił do Połczyna za rok.

Taki konkurs to ważne doświadczenie, mądra lekcja, ale też wiele emocji i stresujących chwil. Jednak…. warto!

Gratulacje dla Agaty i Olgi!
I.K.

Accessibility Toolbar