Z wizytą na Wydziale Informatyki ZUT w Szczecinie

Menu

Przydatne linki

8 czerwca 2022 roku klasa IIIAP wraz z wychowawcą Anną Sienkowską uczestniczyła w 7 edycji konferencji r@bbit na Wydziale Informatycznym Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie. Skorzystaliśmy z zaproszenia na to wydarzenie tym bardziej, iż nasi uczniowie wiążą swoją przyszłość z branżą ICT.
W ramach tej imprezy mieliśmy możliwość wzięcia udziału w targach pracy IT ( ponad 20 firm ze Szczecina i Polski), obejrzenia ciekawych prezentacji o nowościach technologicznych oraz uczestniczyliśmy w warsztatach związanych z metodami zwinnymi oraz projektowaniem użytecznych aplikacji, prezentowanych przez studentów (w tym również przez absolwentkę naszego liceum). Dla naszych uczniów, stojących przed wyborem dokąd na studia, była to bardzo ważna lekcja i na pewno wyciągną z niej wnioski na przyszłość.

A.S.

Accessibility Toolbar