II LO to jest to! – Dzień otwarty 2022

Menu

Przydatne linki

W piątek, 22 kwietnia 2022, witaliśmy szczególnych gości! Odwiedzili nas uczniowie klas ósmych z okolicznych szkół! Dziękujemy, że przybyliście tak tłumnie! Dla nas oznacza to, że jesteście poważnie zainteresowani wyborem naszej szkoły, jako dalszej drogi kształcenia! Mamy nadzieję, że krótka prezentacja, z którą mieliście okazję zapoznać się podczas apelu, przybliżyła Wam naszą szkołę. Wasze uśmiechnięte twarze znaczyły, że moc przygotowanych atrakcji w klasach była ciekawa i angażująca! Widzieliśmy z jakim zainteresowaniem oglądaliście spektakl w sali teatralnej! Widzieliśmy, jak bardzo spodobały się Wam zajęcia w strzelnicy! Możemy Was zapewnić, że to co działo się u nas w piątek, to tylko kropla tego, co możemy robić wspólnie już od września! Czekamy na Was! Do zobaczenia!
KD

Accessibility Toolbar