Matematyczna sobota

Już za miesiąc matura! Nadchodzi finał trzyletnich przygotowań do tego najważniejszego, bo dającego przepustkę na studia egzaminu. Czas więc ostro zintensyfikować przygotowania.
W sobotę 26 marca maturzyści z II LO dzielnie pracowali nad arkuszami maturalnymi z matematyki. Dwie grupy uczniów zmagały się z arkuszami podstawowymi – pod czujnym okiem pani Elżbiety Janiak i pani Magdaleny Motały. Trzecia grupa, z klasy o profilu matematyczno-politechnicznym, rozwiązywała arkusze rozszerzone – wspomagana przez panią Annę Sienkiewicz. Warto wspomnieć, że nie były to typowe szkolne zajęcia. Atmosfera była swobodna, można było napić się herbaty, odpocząć w dowolnej chwili, przejść się, jeśli ktoś poczuł się wyczerpany. Z kawiarenki, w której między innymi pracowali maturzyści, dochodził smakowity zapach grzanek, w innej sali atmosferę osłodziła pani Inga Szymańska, która dla swoich wychowanków przyniosła pyszne, własnoręcznie zrobione rogaliki. Mamy nadzieję, że maturzyści, którzy wybrali taką formę sobotniej „rozrywki” nie żałują swojej decyzji:)
Organizatorki