List Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty skierowany do tegorocznych Maturzystów

Menu

Przydatne linki

Gdziekolwiek się teraz znajdujesz, to dobre miejsce, aby zacząć.
Wysiłek, który zainwestujesz dzisiaj, będzie się liczył jutro.
Andrew Matthews

Drodzy Maturzyści!
Zbliża się czas egzaminu dojrzałości – okres wytężonej pracy umysłowej, podsumowującej kilka lat nauki. Choć przyszło Wam zdawać maturę w szczególnych okolicznościach, wierzę w Waszą siłę i opanowanie.
Zdobyta przez Was wiedza to również wielki sukces nauczycieli, wychowawców i dyrektorów, którzy z pasją prowadzili Was przez świat nauki, kształtowali poglądy i uczyli wiary we własne siły. Gratuluję wszystkim pedagogom wspaniałej pracy.
Pandemia koronawirusa zmieniła naszą rzeczywistość. Niestety również tę edukacyjną. Jednak ufam, że przystąpicie do egzaminów maturalnych z należytą rozwagą. Dbajcie o swoje bezpieczeństwo i przestrzegajcie wytycznych przygotowanych przez Głównego Inspektora Sanitarnego, Ministra Edukacji i Nauki oraz Dyrektora Centralnej Komisji Egzaminacyjnej. Wszystkie niezbędne informacje dostępne są na naszej stronie internetowej.
W tych ważnych dniach, w których przystąpicie do egzaminu dojrzałości, życzę Wam wiary we własne umiejętności. Niech matura okaże się znakomitym wstępem w dorosłe życie. Aby zgromadzona przez lata wiedza i doświadczenie zaowocowały jak najlepszymi wynikami.

Z pozdrowieniami,
Zachodniopomorski Kurator Oświaty
Magdalena Zarębska-Kulesza

Accessibility Toolbar