Słowo i poezja w dobie pandemii

Menu

Przydatne linki

Zdjęcia ze strony Nowogardzkiego Domu Kultury

Mimo trudności spowodowanych zdalnym nauczaniem, uczniowie naszego liceum, wierni wieloletniej tradycji szkoły, przystąpili do eliminacji powiatowych 66. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego. I kolejny raz nie zawiedli! W sali widowiskowej Nowogardzkiego Domu Kultury, we wtorek 16 marca 2021r., na scenie zaprezentowały się: Agata Marczuk z klasy Ic i Julia Burzyńska z kl. IIIb. Niecodzienne warunki spowodowane reżimem sanitarnym, nie sprzyjały uczennicom, gdyż mówiły właściwie do pustych krzeseł na widowni, z drugiej strony można szukać dobrych stron takiej organizacji, gdyż prezentacje były transmitowane . A co najważniejsze, przegląd się odbył. Debiutująca w tym konkursie Julia Burzyńska otrzymała wyróżnienie, natomiast Agata Marczuk, mająca duże doświadczenie w recytacji, zdobyła tytuł laureata i będzie reprezentować powiat goleniowski w eliminacjach wojewódzkich w Szczecinie.

Bardzo cieszy to, że przewodniczącą jury była Martyna Rogala-Bator, absolwentka naszej szkoły, która w tym samym konkursie wielokrotnie zdobywała nagrody.

IK

Accessibility Toolbar