Olimpiady w czasach pandemii

Menu

Przydatne linki

Mimo trwającej pandemii, utrudniającej bardzo szkolną rzeczywistość, uczniowie naszej szkoły podjęli trud olimpijski, uzyskując bardzo dobre wyniki. W formie zdalnej i hybrydowej odbyły się eliminacje okręgowe Olimpiady Literatury i Języka Polskiego oraz Olimpiady Filozoficznej.

Hubert Jasiński, uczeń klasy II bg, po uzyskaniu wymaganej liczby punktów w etapie pisemnym, uczestniczył w etapie ustnym Olimpiady Filozoficznej, który odbył się 5 marca 2021r. w II Liceum Ogólnokształcącym w Szczecinie, uzyskując rekomendację do etapu centralnego i zdobywając tytuł laureata etapu okręgowego. Należy dodać, że Hubert reprezentował nasze liceum także w etapie okręgowym Olimpiady Polonistycznej

Agata Marczuk, uczennica klasy Ic, olimpijska debiutantka, z rewelacyjnymi wynikami uzyskanymi w etapie pisemnym (wypracowanie, test językowy) Olimpiady Literatury i Języka Polskiego, znalazła się w gronie finalistów etapu okręgowego, uzyskując kwalifikację do etapu ustnego, który 6 marca 2021r. odbywał się w formie zdalnej.Bardzo duże zaangażowanie naszych uczniów w tych trudnych warunkach zasługuje na szczególne wyróżnienie. Pięknie reprezentując naszą szkołę, znaleźli się w ścisłej czołówce w województwie, tym samym przypomnieli najlepsze olimpijskie tradycje.

Gratulacje!

IK

Accessibility Toolbar