Jakub dwukrotnym Mistrzem Europy i Mistrzem Polski w brazylijskim Jiu Jitsu!

Pod koniec października w Luboniu k. Poznania odbyła się VI edycja Mistrzostw Europy w Brazylijskim Jiu Jitsu CBJJP. Wydarzenie to okazało się bardzo owocne dla ucznia naszego liceum. Jakub Wojciechowski dwukrotnie zdobył tytuł Mistrza Europy w kategorii: junior -78 kg. Warto wspomnieć, że w jednej z walk Jakub wygrał aż 10:0 i obalił przeciwnika pięć razy.
Na tym nie kończy się dobra passa ucznia klasy 2cp! Właśnie zdobył on także tytuł Mistrza Polski (kategoria: junior -79,3 kg) w XVI Mistrzostwach Polski BJJ. Jest to największa impreza kimoniarska w Polsce, a wygrana w niej to dla Jakuba wielka szansa na udział w zawodach w Lizbonie i kolejny krok w realizacji marzenia o wstąpieniu w szeregi kadry narodowej.
Serdeczne gratulacje dla Mistrza!

E.W.K.