Warsztaty w Bibliotece Miejskiej.

Menu

Przydatne linki

Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.
Stanisław Jerzy Lec

Jak mówić, aby cię słyszano? Czy mówić do rzeczy, to to samo co mówić do rzeczy? Jak poradzić sobie z tremą? Czy nasz wygląd ma znaczenie podczas wystąpień przed szerszą publicznością? Na te i inne pytania starał się odpowiedzieć Pan Stanisław Heropolitański. podczas spotkania warsztatowego z uczniami pierwszej AG II LO.

Warsztaty ze Stanisławem Heropolitańskim, znanym lektorem, dziennikarzem, pracownikiem Książnicy Pomorskiej w Szczecinie, ale przede wszystkim jednym z najlepszych lektorów
w kraju, odbyły się 8 listopada w Bibliotece Miejskiej w Nowogardzie. Młodzi ludzie od profesjonalisty dowiedzieli się, że w komunikacji interpersonalnej mowa ciała, wygląd, ton głosu, mają olbrzymie znaczenie. Skuteczna komunikacja jest warunkiem sukcesu w wielu dziedzinach życia, zarówno podczas odpowiedzi na lekcjach, w kontaktach  z kolegami. Praktyczne wskazówki, przybliżyły jak skutecznie komunikować się, żeby zostać właściwie zrozumianym przez odbiorców. Spotkanie przebiegło w miłej i przyjaznej atmosferze.

A.S.

Accessibility Toolbar