Czas na ruch, czyli Dzień Dziecka po naszemu

Za nami wyjątkowo intensywnie spędzony Dzień Dziecka. 1 czerwca uczniowie klasy 2bp i 2cp wybrali się na wycieczkę pieszą po najbliższej okolicy. Z plecakami na plecach i zapasem wody, przemierzyliśmy kilka kilometrów wśród rzepakowych pół i okolicznych lasów.  Półtoragodzinną wędrówkę zakończyliśmy ogniskiem nad malowniczym jeziorem w Olchowie. Były kiełbaski i pieczone pianki, własnej roboty domowy chleb i niekończące się rozmowy, które teraz – po długim okresie pandemii – smakowały zdecydowanie najlepiej.
Dziękujemy sołtysowi Olchowa za pomoc w organizacji ogniska oraz Panu Grzegorzowi Irzymskiemu za dostarczenie drewna, a wszystkim dzieciom – małym i dużym – życzymy wielu powodów do uśmiechu.

E.W.K
A.K