„COŚ Z NICZEGO”

„Coś z niczego”

Od niedawna posiadanie mebli z palet stało się bardzo popularnym trendem w aranżacji wnętrz. Takie stylowe umeblowanie wykonane własnoręcznie doskonale się sprawdza w miejscach publicznych, czy w domach. Niewielkim kosztem można wykonać niepowtarzalne meble, które mogą  cieszyć oko przez długie lata.

Samorząd Uczniowski II LO w Nowogardzie organizuje konkurs na aranżacje miejsca przy klasie 56. W konkursie mogą wziąć udział wszyscy, zarówno uczniowie jak i nauczyciele. Może to właśnie Ty zostaniesz projektantem wnętrz.

Cel i czas trwania konkursu

Celem konkursu jest zaaranżowanie miejsca przy klasie 56.
Konkurs trwa od 28.10.2019r do 29.11.2019r.
Konkurs jest organizowany za pozwoleniem Dyrektora Szkoły.
Gotowe prace składamy do pokoju Samorządu Uczniowskiego (sala 76) , w zaklejonej kopercie.

Zasady konkursu

Uczestnicy mogą pracować zarówno indywidualnie jak i w grupie Konkurs ten polega na zaprojektowaniu mebli(sofa, ławka, stolik itp.) z dowolnego materiału (np. palety euro).
W konkursie mogą brać udział wszyscy uczniowie IILO oraz nauczyciele.
Przewidziane są nagrody.

1. Prace konkursową należy złożyć do 29.11.2019r w pokoju samorządu (sala 76);
  2. Prace konkursową trzeba zaprojektować uwzględniając wymiary miejsca do w którym meble te mają stać;
  3. Prace przekazana na konkurs muszą być pracami własnymi;
  4. W konkursie brać udział można wyłącznie osobiście niedopuszczalne jest dokonywanie zgłoszeń w imieniu osób trzecich
  5. Każdy uczestnik konkursu powinien opatrzyć prace tytułem oraz swoimi danymi ;imię i nazwisko, klasa. Praca musi być dostarczona w zaklejonej kopercie. Dane te służyć będą do kontaktu organizatora z uczestnikiem konkursu. Prace niepodpisane, anonimowe nie będą zakwalifikowane do konkursu;
  6. Jury powołane przez organizatora, spośród przekazanych prac wyłoni laureatów konkursu;
  7.  Kryteria oceny prac; zgodność z tematyką, estetyka pracy
    i oryginalność;
  8. Każdy z uczniów i nauczycieli ma prawo do złożenia jednej pracy.

Samorząd Uczniowski II LO