VI Nowogardzki Bieg Uliczny

,,Bieganie to ten czas kiedy negatywne emocje znikają, a w ich miejsce pojawia się szczęście”

Pierwsza od lewej -Zuzanna Kondratiuk (I miejsce)
Pierwszy od lewej – Jakub Wojciechowski (III miejsce), środkowy – Gracjan Maknia (Imiejsce)

Od sześciu lat w Nowogardzie organizowane są uliczne biegi, w których nasi licealiście aktywnie biorą udział. Również w tym roku VI Nowogardzki Bieg Uliczny Toyota Kozłowski nie odbył się bez nas. Uczniowie i uczennice naszego liceum pokonali dystans 1500m.  Bieg ten zakończył się dla nich wielkim sukcesem. W kategorii dziewcząt wygrała Zuzanna Kondratiuk z ogromną przewagą nad resztą dziewcząt. W kategorii chłopców wygrał Gracjan Maknia, a Jakub Wojciechowski zajął trzecie miejsce. Dla nauczycieli wychowania fizycznego wygrali wszyscy uczniowie, którzy wzięli udział w biegach! Wielkie gratulacje!!!

Bieg na 1500 m (urodzeni 2003-2006)

Dziewczęta :

1. Zuzanna Kondrariatiuk – II LO